ÜRETİM

ÜRETİM

Firmamız 2011 yılında hafif ticari ve ağır ticari araçlar için fren balataları üretimine başladı. Üstün teknolojik üretim teknikleri ile birlikte ASBEST içermeyen fren balatası üretimine yoğunlaştık ve firma hedeflerimiz olan güvenilirlik, kalite ve sorunsuz ürünler imalatını gerçekleştirdik. Kaliteli üretim ve güvenilirlik sayesinde müşteri memnuniyetini de yakalamış olduk.

Yüksek frenleme performansını yakalamak için, özel olarak tasarlanmış hammadde kullanılmaktadır. Yüksek teknolojik üretim, kullanıcılara ek bir garanti sağlar. STEADY fren balataları güvenilir, uzun ömürlü ve mükemmel frenleme gücü sağlar. Tam donanımlı fren balata takımları montajda kolaylık sağlar. Her fren balatası, takım olarak kutu içerisinde paketlenmiş ve ayrıca üzerinde aksesuarları ile eşleşen etiket ile vakumlu olarak müşterilerin rafında ki yerini alır.
 

         

Her yıl üretim ağımızı genişletmek için sabırla çalışmaktayız. Sahip olduğumuz  ISO 9001-2008 TUV, ISO/TS 16949:2009 ve GOST-R sertifikalarına ek olarak, ECE R.90  “E” belgesine sahip olmak için üretim kalitemizi yükseltmekteyiz.